Sukces szkolnych artystów-malarzy

20170505 112558 resizedZ ogromny uśmiechem na twarzy cztery uczennice naszego ośrodka Natalia Kowal, Gabriela Janawa, Zosia Worytko oraz Natalia Pielecka pod opieką nauczycieli udały się do sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie gdzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu plastycznego pt. „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”. Nasze uczennice zdobyły w tym konkursie wyróżnienia. Dyplomy wręczali Józef Krzyworzeka – starosta krakowski, Arkadiusz Wrzoszczyk – członek Zarządu Powiatu, Janina Grela – przewodnicząca Komisji Edukacji Publicznej, Lidia Pycińska – dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie oraz Halina Gociewicz – dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Krakowie.

W konkursie brało udział bardzo wiele prac tym bardziej cieszymy się ,że to właśnie prace naszych uczennic zostały nagrodzone i ogromnie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

20170505 112131 resized