Nasze "dzieła" na wystawie w krakowskim hotelu

aukcja-web

Już po raz dziewiętnasty Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Skawinie brał udział w Wystawie i Aukcji Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Bądźcie z nami”. Impreza odbyła się 2 marca w krakowskim hotelu Galaxy. Jesteśmy jednym z pięciu Ośrodków zapraszanych do udziału w tym przedsięwzięciu przez panią Cecylię Chrząścik – Prezesa Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z Nami” w Krakowie. W tym roku jak zwykle zaprezentowaliśmy wiele różnorodnych prac, wykonanych przez dzieci i młodzież z naszego Ośrodka pod kierunkiem nauczycieli. Nasze „dzieła” to nie tylko obrazy, ale także biżuteria, torby i ozdoby z filcu oraz wiele przedmiotów użytkowych ozdobionych techniką decoupage. Zwiedzający wprowadzeni w miły nastrój recitalem Zbigniewa Wodeckiego, jak zawsze wspaniale śpiewającego i bawiącego publiczność, tłumnie odwiedzali nasze stoisko. Najchętniej kupowano obrazki oraz dekoracje i ozdoby wiosenno – świąteczne. Dochód z aukcji i kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup nowych, ciekawych pomocy i materiałów do zajęć plastycznych .

Pani Cecylio! Bardzo dziękujemy za zaproszenie!

aukcja5-web

aukcja4-web