Bajkowy bal

Bal karnawałowy to wydarzenie zawsze niecierpliwe oczekiwane przez naszych najmłodszych uczniów. BAL2W tym roku impreza ta odbyła się 8 lutego. Można śmiało stwierdzić, że był to najprawdziwszy bal przebierańców. Rodzice naszych Milusińskich zaopatrzyli swoje pociechy we wspaniałe stroje. Na tańce przybyli Indianie, Rycerze, Księżniczki, Batmani i Zorro. Wszyscy ukrywali swoje buzie za samodzielnie zrobionymi maskami.

Dzieci wspaniale bawiły się przy muzyce, brały udział w konkursach i quizach. Wspólna zabawa dostarczyła im wiele radości. Po wyczerpujących tańcach wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku, który przygotowały ich wychowawczynie: pani Agnieszka Janicka-Surowiec, pani Anna Kukla i pani Anna Korzeniak-Trąbka.

BAL1 BAL3

GALERIA ZDJĘĆ...