Piernikowe serca dla Babci i Dziadka

20150121 082405-webW dniu 21 stycznia uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej przygotowały z okazji święta Babci i Dziadka kolorowe pierniki. Pod opieką pań: Edyta Pietrowskiej – Gruszki, Agnieszki Janickiej – Surowiec oraz Małgorzaty Dudek uczniowie mieli możliwość lepienia ciasta, pieczenia a przede wszystkim pięknego ozdabiania pierników. Następnie uczniowie pakowali i podpisywali swoje prezenty.

Wspólna praca była okazją do zwrócenia uwagi dzieci na ważną rolę babci i Dziadka w rodzinie. Dzieci wymyślały też życzenia jakie złożą ukochanym Dziadkom w dniu ich święta.

W zajęciach uczestniczyła również Monika Pasternak, która pod opieka pani Ani Sulejman wykonała piękny piernik dla swojej Babci.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego dobrego.