NASZA TRADYCYJNA CHOINKA SZKOLNA

DSC 0013-web18 grudnia 2014 roku w ramach drugiego gminnego konkursu „Tradycyjna Choinka Szkolna” do naszej szkoły przybyło szacowne Jury pod przewodnictwem Dyrektora Muzeum Regionalnego Pana Czesława Gąsiorowskiego, które dokonało oceny drzewka Bożonarodzeniowego, przystrojonego przez uczniów naszej placówki. Towarzyszył temu występ uczniów, którzy śpiewali kolędy przy akompaniamencie akordeonu i gitary.

WYRÓŻNIENIE DLA NASZEGO OŚRODKA

DSC 0114-web12 stycznia 2015 roku w naszej szkole znów ponownie pojawili się mili goście: Pan Czesław Gąsiorowski – Dyrektor Muzeum Regionalnego w Skawinie, Pan Zdzisław Samborski – Wiceprezes Fundacji Dar Serca Skawina oraz Pani Danuta Lelek reprezentująca Koło Robótek Ręcznych „Razemkowo”. Goście wręczyli uczniom Dyplom Wyróżnienia za pięknie udekorowana choinkę oraz paczki ze słodkościami dla uczniów ufundowanymi przez Panów : Zdzisława Samborskiego i jego syna Łukasza. Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali krótkiej prelekcji Pana Dyrektora Gąsiorowskiego nt. skawińskich tradycji bożonarodzeniowych, a następnie zaprosili gości do wspólnego kolędowania.

DSC 0116-web    DSC 0126-web