NASZE "ZŁOTKO", CZYLI FUTBOLOWY SUKCES JUSTYNY!

turniej31 października 2013 r. na zaproszenie SOSW Oświęcim reprezentacja naszej Szkoły uczestniczyła w Pierwszym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Oświęcimskiego. Mecze rozgrywane były na boisku trawiastym, zaś nowinką dla wszystkich uczniów było wykorzystanie przepisu o tzw. "spalonym", dzięki czemu zawodnicy musieli wykazać się dużą czujnością w grze obronnej.

W tym dniu drużynowo może i nie mieliśmy szczęścia, jednak indywidualnie nasza zawodniczka JUSTYNA PŁASZEWSKA,  która była kapitanem drużyny została wyróżniona przez kapitułę turnieju nagrodą najlepszego gracza. Justyna odebrała okazałą statuetkę z rąk Starosty - Pana Józefa Krawczyka, który docenił ją za waleczność, grę fair-play i umiejętność kierowania  drużyną.

Skład naszej reprezentacji: JUSTYNA  PŁASZEWSKA , PRZEMYSŁAW KANIA, DAMIAN OKARMUS, MARCIN GIZA, MARIUSZ SIKORA, ŁUKASZ SPYTKOWSKI, GRZEGORZ KUC.

turniej1turniej2