Uczniowie w ramach projektu „Rozwiń skrzydła przedsiębiorczości” uczestniczyli w warsztatach filmowych, gdzie uczyli się podstawowych zasad kręcenia filmu i robienia zdjęć. Uczestniczyli w wycieczce zorganizowanej przez partnera programu - Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W ramach tych warsztatów uczestnicy zapoznali się z funkcjonowaniem i organizacją biur, dowiedzieli się jak działa AIP oraz mieli możliwość porozmawiania z młodymi przedsiębiorcami prowadzącymi własne firmy. Natomiast u drugiego partnera, czyli Kraków Airport, uczniowie mieli możliwość zobaczenia prezentacji dotyczącej promocji lotniska na zewnątrz oraz strategii marketingowych. Wytypowany zespół w składzie Natalia Gaczoł, Piotr Świerczek, Grzegorz Zapałowicz, Magdalena Woźniak i Piotr Cieślik pojechał na studyjne wycieczki do obu partnerów programu oraz stworzył reklamówkę szkoły pt. „Moja szkoła, mój dom”.

W poniedziałek, 9 czerwca br. w sali konferencyjnej Dworku Białoprądnickiego w Krakowie odbyła się Gala Młodego Biznesu i Finał II Edycji Powiatowego Programu „Rozwiń Skrzydła Przedsiębiorczości”. Organizatorem był Wydział Edukacji Starostwa Powiatowego w Krakowie przy udziale firmy VIA Cracovia Inny Sposób Podróżowania.

Wytypowany zespół w składzie Natalia Gaczoł, Piotr Świerczek, Grzegorz Zapałowicz, Magdalena Woźniak i Piotr Cieślik zdobył wyróżnienie za film pt. „Moja szkoła, mój dom”.