MIKOŁAJ, KTÓRY SPEŁNIA WSZYSTKIE ŻYCZENIA

2013120612255316 grudnia 2013 r. uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skawinie pod opieką nauczycieli uczestniczyli w uroczystym spotkaniu ze Świętym Mikołajem w OKR „Gubałówka”. Św. Mikołaja wraz z prezentami zaprosili:
- Podkrakowska Izba Gospodarcza
- Biuro Podróży ”Orlando Travel” ze Skawiny.
Na miejscu, w pięknej świątecznej scenerii wychowankowie SOSW obejrzeli przedstawienie teatralne „Kopciuszek” w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 2 w Skawinie. Potem na scenę wkroczył w swoim biało-czerwonym stroju Święty Mikołaj z workiem prezentów. Okazało się, że miły staruszek z Laponii uwzględnił życzenia dzieci zawarte w ich listach. W mikołajkowych paczkach były słodycze, zabawki, gry komputerowe, książki i kosmetyki, a nawet sanki i akcesoria rowerowe. Na zakończenie uczniowie z naszej szkoły zaśpiewali piosenkę w podziękowaniu za otrzymane wspaniałe prezenty od przyjaciół Św. Mikołaja.