XX Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

W czwartek 2 marca w Hotelu Novotel City West odbyła się XX Wystawa i Aukcja Prac Plastycznych Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej organizowana corocznie przez Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z Nami”, którą uświetnił swoim występem znany krakowski artysta – Andrzej Sikorowski. Nasz Ośrodek, od początku istnienia imprezy bierze w niej udział. Od 20 lat uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowują różnorodne prace plastyczne, które są prezentowane podczas aukcji. Z roku na rok poziom artystyczny naszych prac rośnie, co dostrzegają zwiedzający wystawę goście. Jubileuszowa aukcja okazała się dla nas niezwykle udana. Różnorodne cudeńka, które pięknie prezentowały się na naszym stoisku, w większości znalazły „nowy dom”. Furorę robiły wszelkie elementy dekoracyjne z motywami kotów, broszki, poduszki. Swoich amatorów znalazły również obrazy aniołów, kwiatów, ręcznie robiona biżuteria, kartki świąteczne, talerze i pudełka zdobione techniką decoupage, piękne torby i … inne sprawiające radość drobiazgi. Gratulujemy Porcelanowego Jubileuszu, a także składamy podziękowania Pani Cecylii Chrząściki Prezesowi Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z Nami” w Krakowie za zaproszenie naszego Ośrodka do udziału w Wystawie i w Aukcji.