"Śpiewać każdy może...",

ale najlepiej znów zaśpiewała Maja!

8 kwietnia w kinie "Agrafka" przy ul. Krowoderskiej karaoke1w Krakowie zjawiła się plejada gwiazd polskiej i światowej estrady. W rolę śpiewających artystów wcielili się uczniowie ze Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych z Chrzanowa, Oświęcimia, Zagorzyc, Bochni, Myślenic i Krakowa. Nasz Ośrodek reprezentowali: Grzegorz Leśniak, Paweł Wiecheć, Agnieszka Przewoźniak i Maja Łuc.

Wszyscy uczestnicy festiwalu - organizowanego przez SOSW nr 1 w Krakowie - mogli zaprezentować umiejętności wokalne i zaśpiewać swoją ulubioną piosenkę na zasadach zabawy "karaoke". Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Krakowa - Jacek Majchrowski. Atmosfera festiwalu była jak co roku fantastyczna. Imprezę uświetnił swą obecnością Andrzej Kozłowski, artysta z Kabaretu pod Wyrwigroszem. Kilkadziesiąt dzieci z niepełnosprawnością intelektualną stanęło w szranki, by jak najlepiej się zaprezentować, świetnie się bawić i zdobyć cenne nagrody.

Duma rozpierała nas wszystkich, kiedy jury ogłosiło swój werdykt. I miejsce w kategorii: "Szkoły Przysposabiające do Pracy" zdobyła Maja Łuc!!! Maju gratulujemy! Mamy nadzieję, że z wieży hi-fi, którą otrzymałaś, rozbrzmiewać będą fantastyczne tony ulubionych piosenek. Gratulujemy również pozostałym uczestnikom z naszego Ośrodka! Grzesiu, Paweł i Agnieszka - następnym razem to wy zdobędziecie pierwsze miejsca!