Orły Krasnego znów odniosły sukces!

W dniach 1.03.2013 r. oraz 5.03.2013 r. reprezentacja piłki nożnej naszej szkoły uczestniczyła w piłka2„Mistrzostwach Małopolski w Piłce Nożnej” w kategoriach „OPEN” (bez ograniczeń wiekowych) oraz U-16 (do szesnastego roku życia). W pierwszym turnieju zajęliśmy V miejsce. Natomiast w drugim turnieju – po dwóch godzinach wyczerpującej walki – zajęliśmy wysokie II miejsce ustępując tylko SOSW z Nowego Targu. Oprócz sukcesu drużynowego, uczeń klasy III G Jakub Karwacik wyróżnił się talentem piłkarskim i został wpisany do notesu Trenera Reprezentacji Małopolski. Na pewno wkrótce dostanie powołanie na konsultację, co w dalszej perspektywie otwiera mu szansę na występ w Reprezentacji Polski. W roli kierownika drużyny debiutował świeżo upieczony nauczyciel wychowania fizycznego Artur Surówka.

Nie lada atrakcją i przeżyciem dla naszych uczniów było spotkanie na obiekcie sportowym drużyny Jagiellonii Białystok, która regenerowała siły po meczu Pucharu Polski z Wisłą Kraków. Uczniowie mogli zamienić kilka słów z gwiazdami polskiej ligi oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie m.in. z Euzebiuszem Smolarkiem, Tomaszem Frankowskim, Michałem Pazdanem oraz z trenerem Tomaszem Hajtą.

Skład reprezentacji szkolnej: Krupa Kamil, Pakoński Mariusz, Karwacik Jakub, Kutermak Patryk, Malinowski Mateusz, Stępski Eryk, Okarmus Damian, Baran Mateusz, Spytkowski Łukasz i gościnnie Sekuła Tomasz (uczeń ZSZ w Skawinie). Trener: Sebastian Krasny, kierownik drużyny: Artur Surówka.

GALERIA ZDJĘĆ...