„Pod dobrą opieką” 2016

IMG 20161109 115035-web10 listopada o godz. 11 w Centrum Wspierania Rodziny w Skawinie odbyło się uroczyste rozdanie nagród laureatom ogólnopolskich konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł 2016. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców konkursu Zachowaj Trzeźwy Umysł znalazła się Magdalena Hrabia – uczennica klasy III Gimnazjum naszego Ośrodka. Wzięła ona udział w konkursie plastyczno-literackim „ Pod dobrą opieką” . Konkurs był skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Zadaniem uczestnika było wykonanie pracy plastycznej lub literackiej obrazującej, czym może być dobra opieka. Bardzo się cieszymy, że praca literacka Magdaleny została wyróżniona i nagrodzona. Laureaci konkursu zostali wyłonieni spośród wielu tysięcy uczniów z całej Polski. Kampania była realizowana od 1 kwietnia do 30 listopada 2016 r. Koordynatorkami Kampanii na terenie naszego Ośrodka były panie Joanna Jamróz oraz Anna Dobrzyńska.

Więcej ….. http://cwr-skawina.pl/laureaci-ogolnopolskich-konkursow-ztu-nagrodzeni/