Marzenia się spełniają!!!

warszW dniach 28-29 marca grupa gimnazjalistów pod opieką Pani Pauliny Pająk i Pana Arkadiusza Drozdka wzięła udział w dwudniowej wycieczce do Warszawy. Organizatorem był Pan Damian Skalny - pracownik banku WBK Bank Zachodni    w Krakowie. Razem z naszymi uczniami w tej ciekawej, jak się później okazało - wycieczce "niespodziance", uczestniczyła 7- osobowa grupa uczniów ze SOSW nr 6, im. Jana Pawła II w Krakowie. Wychowankowie zobaczyli wiele ciekawych miejsc, m.in. Centrum Nauki Kopernik, Starówkę, Pałac Prezydencki, Stadion Narodowy, Grób Nieznanego Żołnierza.

Największa jednak atrakcja czekała na nich dopiero drugiego dnia: nasi uczniowie spędzili go na planie serialu Rodzinka.pl.warsz5 Marcelina i Piort wcielili się w rolę reporterów serwisu informacyjnego "Panorama" i przeprowadzali wywiad z aktorami serialu: Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem. Naprawdę, emocje sięgały zenitu. Było to dla nich ogromne przeżycie. Każdy uczeń otrzymał w prezencie płyty DVD z serialem, na których swoje autografy złożyli wszyscy aktorzy Rodzinki.pl.

Reportaż z wizyty na planie serialu ukazał się tego samego dnia (29 marca) w głównym wydaniu "Panoramy". Z dumą patrzyliśmy na naszych kolegów i koleżanki, którzy nie tylko świetnie sobie poradzili stawiając pierwsze kroki w branży dziennikarskiej, ale mogli też spędzić cały dzień u boku sławnych polskich aktorów.

Kto wie, może i nasze marzenia kiedyś też się spełnią?! :) Podobno trzeba je tylko po cichu wypowiedzieć i po prostu mocno trzymać kciuki!!!

warsz2

warsz4