rok szkolny 2022 kwardatPierwszy wrześniowy poranek to pierwszy dzień szkoły! Spotykamy się po wakacyjnej przerwie, pełnej przygód, słonecznych dni, nowych przyjaźni i niezapomnianych chwil! Z pewnością będzie o czym opowiadać podczas pierwszych spotkań z wychowawcami! Cieszymy się, że znów zobaczymy Wasze uśmiechnięte buzie, poznamy nowych rówieśników i przeżyjemy mnóstwo niezwykłych, szkolnych dni! Szczególnie ciepło i serdecznie w murach Ośrodka, witamy nowych uczniów i ich rodziców. Mamy nadzieję, że będziecie się z nami dobrze czuli i z chęcią włączycie się w nasze szkolne życie! W naszej załodze witamy także wszystkich nowych nauczycieli - życzymy Wam owocnej współpracy, ciekawych lekcji i samych przyjemnych chwil z nami!
Wszystkim naszym Uczniom życzymy samych piątek i szóstek, pięknych szkolnych przyjaźni, wytrwałego odkrywania tajników wiedzy, zdobywania nowych umiejętności i tylko uśmiechniętych dni!
Gotowi?! Rozpoczynamy kolejny rok szkolny! Powodzenia!