Nasze sukcesy podczas konkursu piosenki karaoke

20150428 120305W dniu 28.04. 2015r. grupa dziewięciu uczniów z naszej szkoły wystąpiła z piosenkami w wersji karaoke w Centrum Sztuki Współczesnej SOLVAJ. W ramach VI Festiwalu Piosenki Karaoke: „Śpiewajmy razem” każdy uczeń prezentował inny utwór. Maja Łuc, zdobywczyni III miejsca w czasie konkursu zaprezentowała piosenkę z repertuaru Anny Marii Jopek zatytułowaną: „Na dłoni”, Dominika Abramczyk pokazała swoje możliwości wokalne w piosence z repertuaru Beaty Kozidrak pt. „Rzeka marzeń”. Marcin Giza wyrapował utwór z repertuaru 2 plus 1 „Chodź pomaluj mój świat”, a Justyna Górnisiewicz po raz pierwszy zaprezentowała się na forum publicznym solo z piosenką: „Ale to już było”. Te osoby otrzymały wyróżnienie.

W zespole reprezentującym Szkołę Przysposabiającą do Pracy wystąpił również uczeń Roman Balonek porywając publiczność piosenką „Pokolenie” zespołu Kombi. Magdalena Hrabia, która zdobyła wyróżnienie śpiewając swoim subtelnym głosem, piosenkę z repertuaru Ani Wyszkoni „Wiem, że jesteś tam”, Paweł Wiecheć z utworem „Bliska moim myślom” zespołu Top One oraz Grzegorz Leśniak, który śpiewał i tańczył, jak prawdziwy showman piosenkę z repertuaru zespołu VOX „Rycz mała rycz”. Chłopców również wyróżniono. Natomiast trzecie miejsce wśród gimnazjalistów wywalczyła Monika Nabagło, która zaśpiewała piosenkę „ Jesteś szalona” zespołu Boys, czym porwała publiczność do śpiewania razem z nią.

Po raz kolejny udowodniliśmy, że lubimy śpiewać, mamy wśród uczniów utalentowane osoby z pasją i chęcią do rozwijania swoich talentów wokalnych. Repertuarem i przygotowaniem uczniów do występu zajmowały się panie Agnieszka Szczurek i Joanna Babińska