Sacrosong 2016, Skawina

SAKROSONG2-web1 kwietnia 2016 r. odbył się VIII Gminny Przegląd Piosenki Religijnej Sacrosong 2016 w Skawinie pod patronatem Wicewojewody Małopolskiego Pana Piotra Ćwika oraz ks. Prałata Edwarda Ćmiela. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Zespół Szkół Katolickich w Skawinie. W Przeglądzie wzięli udział uczniowie ze szkół z terenu Miasta i Gminy Skawina. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy reprezentowali uczniowie zespołu wokalnego, którzy wykonali dwie pieśni religijne: „Jest na Świecie miłość” oraz „Okaż mi miłosierdzie Boże”. Drugą z pieśni publiczność usłyszała w dwugłosie, przy akompaniamencie bongosów, tamburyna i akompaniamentu z lirycznymi solówkami oraz z codą zachęcająca do refleksji nad potrzebą miłosierdzia dla człowieka. Na scenie Sacrosongu młodzież zaśpiewała utwory z dużym zapałem i zaangażowaniem. Grupa wokalna z SOSW w Skawinie wystąpiła w składzie Abramczyk Dominika, Burkat Ewa, Cius Alicja, Górnisiewicz Justyna, Łuc Maja, Monica Angelika, Nabagło Monika, Rosińska Paulina, Sroka Sabina, Wiecheć Paweł.

SAKROSONG1-web

Poziom zespołów był bardzo wysoki, przez co trudno było wyłonić najlepszych. Nasi uczniowie wyśpiewali II miejsce konkurując z zespołami ze szkół rejonowych.

Gratulujemy:)

Zespół do występu przygotowała Pani Agnieszka Szczurek.

Pieśni w wykonaniu naszych uczniów linki:   "Okaż mi miłosierdzie Boże"

" Jest na świecie Miłość"