Wizyta w Miejskiej Bibliotece w Skawinie

Chcielibyśmy podzielić się entuzjazmem z naszej niedawnej wizyty w Miejskiej Bibliotece w Skawinie, gdzie uczestniczyliśmy w fascynujących warsztatach pt. „W głębi mórz i oceanów”. Było to wyjątkowe wydarzenie, które łączyło w sobie elementy przyrodnicze, ciekawostki związane z podwodnym światem oraz fascynujące aspekty kodowania. Uczniowie z klasy 1 i 3 oraz oddziału T01, podczas warsztatów, odkrywali tajemnice podwodnego świata, zgłębiając ciekawostki związane z morzami i oceanami. Jednak to nie wszystko – dodatkowym elementem były roboty Ozobot, które wprowadziły dzieci w świat programowania w sposób atrakcyjny i interaktywny. To nie tylko edukacyjne doświadczenie, ale także świetna zabawa, która rozbudziła naszą kreatywność.
Dziękujemy pracownikom Biblioteki  za zorganizowanie tak inspirujących warsztatów, które łącząc naukę przyrody z nowoczesną technologią, sprawiły, że nasza wizyta była pełna fascynujących odkryć.