II Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

IMG 0014Dnia 13 lutego 2015 roku w Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie miał miejsce II Powiatowy Obcojęzyczny Przegląd Artystyczny Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych. Patronem konkursu był Starosta Krakowski, a w jury zasiadali przedstawiciele Ambasady Rosyjskiej , Konsulatu Amerykańskiego , Goethe Institute, Szkoły Języków w Skawinie, Skawińskiego Stowarzyszenia Partnerstwa Miast oraz wydawnictwa podręczników do nauki języka angielskiego Pearson. Do konkursu stanęło kilkunastu uczniów reprezentujących różne szkoły ponadgimnazjalne z Krzeszowic, Piekar, Czernichowa, Giebułtowa i Skawiny. Naszą szkołę w konkursowych zmaganiach reprezentowała uczennica klasy II Szkoły Przysposabiającej do Pracy: Dominika Abramczyk. Dominika wspierana przez znajdujących się wśród publiczności Mamę, wicedyrektora ośrodka Grzegorza Kubickiego, oraz nauczycielki Joannę Babińska i Annę Madej, które przygotowały Dominikę do występu. Uczennica zaprezentowała jury oraz widowni piosenkę z repertuaru Johna Lennona pod tytułem „Imagine”. Udało się znakomicie zapanować nad tremą i onieśmieleniem. Jej występ został bardzo dobrze przyjęty przez zgromadzoną publiczność, a jury wyraziło swe uznanie dla wykonania utworu, przyznając Dominice wyróżnienie.

IMG 0043-webIMG 0048-web