ZAWODY W NARCIARSTWIE ZJAZDOWYM

W RODZINNEJ STACJI NARCIARSKIEJ SMOLEŃ -SKI

IMG 20190301 WA000621 lutego 2019 roku czteroosobowa grupa uczniów naszego Ośrodka wraz z nauczycielami wychowania fizycznego, Jadwigą Łukasik i Hubertem Wasiukiem pojechała na Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Narciarstwie Zjazdowym organizowane przez Stowarzyszenie Społeczno- Sportowe Sprawni Razem. Zawody odbyły się w miejscowości Smoleń, która znajduje się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, na Szlaku Orlich Gniazd.IMG 20190301 WA0003

Trasę slalomu z trzecim czasem pokonała uczennica klasy pierwszej szkoły przysposabiającej do pracy naszego Ośrodka, Ewa Burkat i tym samym wywalczyła brązowy medal oraz kwalifikację na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Zakopanem. Uczeń klasy trzeciej gimnazjalnej, Wojtek Klęk zajął miejsce piąte.
Uczniowie klasy szóstej szkoły podstawowej: Szymon Kalicki i Miłosz Gwiżdż zdobyli pierwsze doświadczenia na nartach.
Wszyscy radośnie i sportowo spędzili czas na śniegu, którego na szczęście nie brakowało w Smoleń-ski.

IMG 20190301 WA0004   IMG 20190301 WA0005  IMG 20190301 WA0007  IMG 20190301 WA0008